Artykuły

 

KOSTKI PŁUKANE

Gdy wierzchnia warstwa kostki poddawana jest obróbce uszlachetniającej polegającej na wymywaniu ze świeżego betonu zaczynu cementowego, mamy do czynienia z kostką płukaną. Dzięki takiemu zabiegowi, odsłonięte zostają barwne ziarna kruszywa, a kostki zyskują niepowtarzalny wygląd.  

Kostki płukane produkowane są z wykorzystaniem wysokiej jakości szlachetnych kruszyw, dostępnych w naturalnych, pięknych i bardzo zróżnicowanych oryginalnych kolorach. Wyjątkowość takich kostek i ich unikalność, polega na odsłonięciu szlachetnego uziarnienia w procesie produkcyjnym. Kostka uzyskuje dzięki temu bardzo ciekawy, naturalny wygląd. Nabiera też szlachetnego charakteru.

Szlachetne płukane płyty i kostki to doskonałe rozwiązanie np. na tarasy i ścieżki wokół posesji. Płukana faktura i drobnoziarniste kruszywa szlachetne nadają przestrzeniom eleganckiego i dyskretnego stylu.

 

Copywriting: Mesago Italia Realizacja: Elefont

 

Firma MESAGO ITALIA jest spółką importującą kamień bezpośrednio od producentów i właścicieli kamieniołomów tak obiecujących rynków jak Indie, Chiny, Turcja, Brazylia. Najważniejszym atutem firmy jest bardzo dobra znajomość rynków południowej Europy. Długoletnie doświadczenie w branży kamieni ogrodowych daje nam możliwość zaoferowania bogatej oferty w konkurencyjnych cenach. Satysfakcja i zadowolenie klienta jest dla nas zawsze najważniejsze!